Едноставно жените сакаат модниот бренд на топла високо квалитетни подарок различни со pendant ѓердан фабрика за директна продажба

Едноставно жените сакаат модниот бренд на топла високо квалитетни подарок различни со pendant ѓердан фабрика за директна продажба

Достапно за нарачка
DEN 264.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
Це Lan Lan
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Број На Модел На:
YZGD
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Приврзоци Тип:
Круг

Избор на клиент