20CM машки Накит 8мм хривнија 925 чисто сребро позлатен Ткаенината Синџир Шарм Водечките ракчиња тока Нараквици алки
Новак - 49 %

20CM машки Накит 8мм хривнија 925 чисто сребро позлатен Ткаенината Синџир Шарм Водечките ракчиња тока Нараквици алки

Достапно за нарачка
DEN 239.52
DEN 122.00
Достапност:


Купи повеќе од 2 парчиња, се 5% ПОПУСТ попуст!! !

За производот

Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
INALIS
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Класичен
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Геометриски
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
is_customized:
No
Број На Модел На:
хривнија
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Еколошки Стандарди:
Никел, Олово и Кадмиум Слободни
Употреба:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
is_customized:
Yes
Н W:
20g
Должина:
20cm

Избор на клиент