Голема Големина Мустаќи Ѕид Налепница Спалната Соба Троседот Гигант Мустаќи Ѕид Decal Берберот Нокти Продавница Намали Винил Декорација Уметност Mural
Новак - 5 %

Голема Големина Мустаќи Ѕид Налепница Спалната Соба Троседот Гигант Мустаќи Ѕид Decal Берберот Нокти Продавница Намали Винил

Достапно за нарачка
DEN 503.52
DEN 479.00
Достапност:


[Материјал]
Не-toxi .Еколошки Винил налепница.
Лесен за употреба и отстранување
Животот водоотпорен
Одговараат за било мазни ѕидови плочки windows плакарот пластика
[ Производ Големина]
size1 : 90cmx26cm
size2 : 112cmx32cm
1cm=2.54 инчен
Забелешка : ако големина не ги задоволи вас, можете да ме контактирате за слободни.ние ќе дизајн за вас!
[Пакет Листа]
*1 сет на мустаќи ѕид налепници
*упатство
[ Бои]
***Ние се трудиме нашиот најдобар покаже вистински производ. Но бојата уште можеби малку поинаква според илустрација и на екранот ефект.
Ве молиме да се разгледа ова пред да се купи.

За производот

боја:
црна, црвена, меки розова, портокалова, зелена, светло зелена, светло сива, светло сина, темно сина, виолетова, чоколадо, злато, сребрена, бела, розова, жолта, голи, сива, сина, нане, светло виолетова, кафена
Големина:
90cmx26cm, 112cmx32cm
Класификација:
За Кабинетот Шпорет,За Ѕид,Се Префрлат Панел Налепници,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Фрижидер,Тоалет Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Бренд Име:
Duruibom
Број На Модел На:
M50
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Multi-piece Package
Стил:
Класичен
боја:
црна,сина,златна,сива,зелена,розова,виолетова,црвена,сребрена,бела,жолта,кафе,
Материјал:
животната средина винил пвц
is_customized:
Yes
Тема:
мустаќи ѕид налепница barer продавница нокти ѕид decal
Пакет:
меур лист, мека стиропор
Функција:
Лепило база, погоден за надворешни или внатрешни работи 3d налепница позадина
Карактеристично:
отстранлив, водоотпорни, лесно ѕид уметност
Употреба:
украсување вашите ѕидови, дома подобрување,дома декорација
Соба:
дневна соба, спална соба, бебе соба соба,девојки соба,детска соба,деца соба,

Избор на клиент