Mnotht 10 Слој Убавина руски Кукла Рака-насликани Сува Basswood Мода Matryoshka Кукла Играчки Подарок L30
Новак - 17 %

Mnotht 10 Слој Убавина руски Кукла Рака-насликани Сува Basswood Мода Matryoshka Кукла Играчки Подарок L30

Достапно за нарачка
DEN 1967.52
DEN 1633.00
Достапност:


7956341016510811 Видите Повеќе руски Кукла US $ 36.99 /парче US $ 34.99 /парче US $ 34.99 /парче US $ 36.99 /парче US $ 48.99 /парче US $ 72.99 /парче US $ 39.99 /парче US $ 9.99 /парче
10 Слој Убавина руски Кукла Рака-насликани Сува Basswood Мода Matryoshka Кукла Играчки Подарок
Материјал : Дрвени
Рака сликарство
Highese : 20cm
Пакет : 1set
За Подароци,Играчки,Бизнис Подарок ,Декорација,Собирање
Плаќање :
Ние добиете само за плаќање преку alipay. Повеќе плаќање прашања, ве молиме кликнете на оваа врска :
Превозот :
Ние би сакале брод вашата пакет од aliexpress Ali Express Saver Превозот/Ali Express Стандард за Испорака/Ali Express Премиум Превозот
Ве молиме внесете точна адреса и вашето целосно име пред да го купите !
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас.
Ве молиме да оставите позитивен повратните информации и 5 ѕвезди.
Прашања И Реши :
Било какви загриженост во врска со пакетот или производи :
Чекор 1. Контакт со нас преку Aliexpress порака или преку е-маил.
Чекор 2. Мора да се обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат
Чекор 3. јас ќе ви даде задоволни решение по проверка на вашето прашање и порака .
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме контактирајте ме по порака пред да ја напушти лошо повратни информации или отворен спор .
Ако ме контактирате со aliexpress порака или e-mail ,јас може да ви помогне да ги реши било прашање што може да се !

За производот

Бренд Име:
Mnotht
Материјал:
Дрво
Тип:
Matryoshka Кукла,Етничка Кукли
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
Филм & TV
Број На Модел На:
Luckytoy
Карактеристики:
DIY Играчка,Образовни
Пол:
Унисекс
Батеријата:
no
Предупредување:
животната средина и здравјето
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Mfg Серија Број:
Начин на живот
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Тип На Објект:
Кукли
Форма:
Matryoshka кукла
Материјал:
Дрвени
Функција:
Еколошки безбедно
feature1:
Руски кукли
feature2:
DIY играчки

Избор на клиент