YAFEI Анален играчки Големи анален вибратор Анален секс играчка Задник Plug Вшмукување Чаша Водоотпорен Огромен секс играчка за Мажи L XL XXL
Новак - 25 %

YAFEI Анален играчки Големи анален вибратор Анален секс играчка Задник Plug Вшмукување Чаша Водоотпорен Огромен секс играчка

Достапно за нарачка
DEN 796.80
DEN 598.00
Достапност:


YAFEI Анален играчки Големи анален вибратор Анален секс играчка Задник Plug Вшмукување Чаша Водоотпорен Огромен секс играчка за Мажи L XL XXL
Опис :
1.Висок степен на медицински силиконски материјал, без мирис.
2.Мазна површина како кожата допре, безбедно и мека.
3.Далечинска контрола на Вибрации, 7 Брзина Режими.
4.Супер големи димензии, L130 XD 72mm
5.100% водоотпорен
6.Боја кутија пакет,три слој заштита
7. 12 Месец Гаранција
8.2 AAA Батерија (не се вклучени)
YAFEI да се заштити вашата приватност, ние и ветуваме на дискретна наплата и испорака секогаш, пакувањето ќе бидат кутија или црна пластична кеса без никакви слики и зборови за секс.
Тоа е подобро да се избрише некои телото смазка на уредот и се користи кондом.
По користи, вибратор треба да се чисти со топла вода и сапун или со благ детергент и средства за дезинфекција, природни воздух за сушење, или сушење со фен за коса пред колекција.

За производот

Тип На Објект:
Vibrators
Тип:
Лежеше на
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C,CE,УЛ,ГШ
Број На Модел На:
YF-AN005
Бренд Име:
YAFEI
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Силикони
Непристојни Слика:
No
Големина:
130x72mm
Големина:
L130 * D 72 mm
Тип На Објект:
Аналниот Секс Играчки
Батеријата:
2 AAA батерија (не се вклучени)
Материјал:
Силикони
Пакет:
боја кутија
Број На Модел На:
аналниот приклучок
Модел Number1:
Аналниот Секс Играчки
Модел Number2:
задник приклучокот,анален приклучок
модул број 3:
анален вибратор
Пакување Детали:
боја кутија

Избор на клиент