Петел, пилешко копче синџир кристал кристал животинско метал копче синџир копче прстен жените торба ysk027 pendant накит
Новак - 20 %

Петел, пилешко копче синџир кристал кристал животинско метал копче синџир копче прстен жените торба ysk027 pendant накит

Достапно за нарачка
DEN 160.80
DEN 129.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
Z
Метална боја:
Имитација Родиум Позлатен
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
Обликотшема:
Животните
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
ysk-027
Тип На Проект:
клучни синџир
Класичен или моден:
Класичен
Земји, региони:
Yiwu град, провинција жеџијанг,
Тежината на:
34g
одговара на толпата:
Најчесто користени
Обичај:
Yes

Избор на клиент