316 од не 'Рѓосувачки Челик Крстот Синџири, Декоративни Rolo Синџири, од не' Рѓосувачки Челик Боја, 2x2mm
Новак - 27 %

316 од не 'Рѓосувачки Челик Крстот Синџири, Декоративни Rolo Синџири, од не' Рѓосувачки Челик Боја, 2x2mm

Достапно за нарачка
DEN 708.48
DEN 517.00
Достапност:


316 Од Не 'Рѓосувачки Челик Крстот Синџири, Декоративни Rolo Синџири, Од Не' Рѓосувачки Челик Боја
Големина : за 2mm широк, 2mm дебели.
овие синџири се толку пристапни што многу луѓе избираат да ги изработка на накит, а од скапоцени метали. тие можат да бидат заменети со скок прстени и clasps, како и акрил монистра, стаклени монистра, камен монистра да биде популарен ѓердани, нараквици и ремени.
На начин да се добие неверојатна цена.

За производот

Материјал:
Метал
Број На Модел На:
CHS-K001-99A
Накит Наоди Тип:
Синџири
Производ Карактеристики:
станот круг
Објектот Тежина:
0.103g
Тип На Објект:
накит наоди
Метална боја:
Не ' рѓосувачки челик боја
Синџир Стил:
Крстот Синџири
единица:
10m
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на клиент