Fahion Нерѓосувачки Челик Симпатична Пеперутка Дизајн Студ Обетки Кубни Циркон Уво Studs Tragus Хеликс Пирсинг Накит за Жените Девојки
Новак - 20 %

Fahion Нерѓосувачки Челик Симпатична Пеперутка Дизајн Студ Обетки Кубни Циркон Уво Studs Tragus Хеликс Пирсинг Накит за Жените

Достапно за нарачка
DEN 155.52
DEN 124.00
Достапност:


Fahion Нерѓосувачки Челик Симпатична Пеперутка Дизајн Студ Обетки Кубни Циркон Уво Studs Tragus Хеликс Пирсинг Накит за Жените Девојки
Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Состојба : 100% Сосема Нов Никогаш Не Носи
Материјал : не ' Рѓосувачки челик, 3А Циркони
Материјал Боја : Златна
Камен Боја : Бела, Розова, Жолта
Полски : Висок Полски Сјајни
Димензии : Barbell Големина : 1.2(16g)*6mm
CZ Камен Големина : 6mm Топка Големина : 3мм (Внатрешно Навој Завртка Одговара)
Ќе добиете 1 Пар(2 парчиња), ве Молиме да изберете боја ви се допаѓа
Мулти Употреба Пирсинг Студ дека може да се носи во различни прободен места - Погоден за Tragus, Хеликс, Усна, Labret, Conch & Монро Пирсинг На пирсинг sutd се направени од 316 Хируршки Нерѓосувачки Челик со високо полиран. Не му наштети на кожата
Превозот : 14~28 дена Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( не вклучуваат следење информации)
Ако ви треба парцела вклучуваат следење информации ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Epacket ( 7~14 дена )
Цел Бесплатен превозот за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Без Следење на Информации)
Испорача : 14-30 дена
Цел > UD $7 Бесплатен превозот за Кина Пост Воздух Пошта (Вклучувајќи и)
Цел > UD $5 Бесплатен превозот за e Packet (Само во сад), Реализација : 7-15 дена

За производот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ZS
Број На Модел На:
обетки за жени
Обликотшема:
Круг
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кубен Циркони
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Објектот:
студ earring
Материјал:
Нерѓосувачки Челик, Кубен Циркони
CZ Камен Големина:
8мм
Бар големина:
1.2 mm*6mm
боја:
Сребро.
моден студ обетки:
уво прстени за жени
едноставни обетки студ:
завртка студ обетки
партија обетки:
дијамантски обетки
златни обетки позлатен:
Пенливи обетки
студ обетки за жени:
Нерѓосувачки челик обетки за жени

Избор на клиент