Топла Мало Девојки Црвено Туту Здолништа Бебе рачно изработени Меки Tulle Балет Pettiskirt Танц Tutus со Цвет Headband Деца Лето Здолниште
Новак - 0 %

Топла Мало Девојки Црвено Туту Здолништа Бебе рачно изработени Меки Tulle Балет Pettiskirt Танц Tutus со Цвет Headband Деца Лето

Достапно за нарачка
DEN 287.04
DEN 287.00
Достапност:


100% рачно изработени Multcolors Туту Здолништа Девојка Меки Tulle Tutus со цвет headbands
1. Боја : како на сл покажа multicolor
2. Големина : 70/80/90/110/120/130/140
3, Материјал : Полиестер мека tulle
4. Пакување : 1 Парче 1 opp вреќа.
5 . Брза Испорака време
ЗАБЕЛЕШКА : ОВА Е САМО ЗДОЛНИШТЕ+HEADBAND БЕЗ Т-МАИЦА, БЛАГОДАРАМ МНОГУ.
Детали Слики : ОДГОВАРА ЗА 70/80/90/100/110/120/130/140 CM
Други Стилови :
pls контактирајте со нас ако у имате било какви прашања, благодарам многу! : )
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Плаќање
1. Целосна исплата мора да се плати во рок од 7 дена по поставување на својата цел.
2. Ние ќе се направи за испорака на стоки во рок од 4 работни дена по приемот на вашата исплата.
3.Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.
Превозот и предавање
1. EMS/DHL е нашата склопот на превозот метод. нејзините бесплатен превозот. Pls ве молиме имајте на ум : EMS обично треба 7 работни дена да пристигне во вашиот град . ако има било какви проблеми, ние ќе ги советува у однапред. благодарам u.
2. Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации.
3.Можете да проверите на стоки каде што тоа е во транзит преку следење БР .
4.Комбинираат превозот.ние ќе направиме се комбинираат за испорака за вас за да ви помогне да заштедите на товар кога ќе го купите различни елементи, иако нашата веб-страница.толку долго како што можете да изберете истите се изразат компанија да ја испорача стоката за вас .ви благодариме
Политика За Враќање
Ако нешто не е во ред,pls контактирајте со нас на прво време,разговор на линија или e-mail во рок од 3 дена по пристигнувањето на стоката;Ако треба да се врати,тоа мора да биде направено во рок од 7 дена по пристигнувањето,и купувачот треба да бидат одговорни за испорака на плаќање. благодарам многу!
Белешки
1. Купувачот се одговорни за било каква осигурување мислите дека е потребно.
2.Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена.
3.Следи прилагодувањата може да варира помеѓу различни CRT и LCD екрани и може да ја нарушат вистинските бои и големина.
Повратни информации

За производот

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12M
Одделот За Името:
Деца
Фустани Должина:
Колено-Должина
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
BAYIMAYEE
Декорација:
Лак
Силуета:
Бал
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
FT-TS05
боја:
multicolor
Големина:
1/7 years old
Возраст:
Доенче и дете
Стил:
tutus здолништа
No:
bebe
Пол:
Бебе Девојки
Пакет:
Торба
Местото на Оригиналот:
Кина
Материјал:
tulle

Избор на клиент