Убава Сина Бела боја на Цреша Сакура Цвет Печатени Памук Ткаенини за quilting постелнина крпа DIY за шиење
Новак - 6 %

Убава Сина Бела боја на Цреша Сакура Цвет Печатени Памук Ткаенини за quilting постелнина крпа DIY за шиење

Достапно за нарачка
DEN 238.56
DEN 224.00
Достапност:

Убава Сина Бела боја на Цреша Сакура Цвет Печатени 100% Памук Ткаенини за quilting постелнина крпа DIY шиење Име на Производ : СП-490 Толку Убаво Сино Јапонската цреша Сакура цвет Печатени 100% Памук Ткаенини Материјал : 100% Памук Боја : Сина Големина : 50x160cm (намалување од рака, tolearance 2cm) Пакет Содржина : 1pc на одбраниот дизајн ве Молиме Љубезно ве молиме Имајте во предвид : 1)сечење е од страна, не од страна на машина,па ±2 CM е дозволено. 2) Ако цел повеќе од 1 парче, ќе се одвива континуирано гранчиња се допаѓа, ако цел 2 парчиња, ќе испрати 100x160cm, ви благодариме

За производот

Тип:
Sateen Ткаенина
Техника:
Ткаени
Ширина:
160cm
Материјал:
100% Памук
Стил:
Жакард
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Плетени Тип:
Искриват
Функција:
Еко-Пријателски

Избор на клиент