65% попуст страна на курирската служба DHL Чип Декодер За EPSON R2000 2000 Печатач ги Ресетирате Сите Бои Во Исто Време

65% попуст страна на курирската служба DHL Чип Декодер За EPSON R2000 2000 Печатач ги Ресетирате Сите Бои Во Исто Време

Достапно за нарачка
DEN 12864.00
Достапност:


Бидете внимателни
Затворен да се погледне надолу , освен ако не сте подготвени да се купи висок квалитет на производите
Можете исто така да ред други печатач потрошен материјал од нас :
Компатибилен со мастило кертриџ
Refillable мастило касети
Ciss систем
ЛАК чипови / чип resetter/ чип декодер
Глава за печатење / мастило амортизерите / мастило пумпа / мајка одбор
Боја на мастило / Боја / Сублимација мастило / Текстилни бои / Еко-солвентни мастила
За цел
Изберете ја вашата интересна предмети,и го стави на ред
ако имате било какви прашања,ве молиме запомнете контакт со нашите продажни онлајн,или оставете порака. Ве молиме контактирајте со нас доколку не сте го добиле вашиот пакет по 30days.
Добредојдовте на нашиот магазин,имајте пријатен ден!
65% попуст страна на курирската служба DHL Чип Декодер За EPSON R2000 2000 Печатач ги Ресетирате Сите Бои Во Исто Време
Име : Декодер За Epson
Модел : F или Epson Чип Декодер
Печатачи : Погоден користат За Epson Перо Про R2000 2000
MOQ : 1 КОМПЈУТЕР
Олово време : 1-3 работни дена по плаќање
Превозот : DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS,ARAMEX,Кина пост,хонг конг пост
Пакување :
Неутрален Пакување,Картон во Тетрапак
GW : 0.
Купувачот мора да ги плати врати товарни полнење .Ве молиме контактирајте ме пред да го испрати назад, точно превозот адреса треба да се потврди.ние ќе ви помогне да се прошири датум на испорака. но ние ќе се обидеме да ви помогнат да се реши тоа.
Ве молам прости било доцна одговор, бидејќи на временската разлика.3 KG
Големина : 18*12*10СМ
Потсетување :
1.
Ако цел погрешен производи,ве Молиме да се врати на стоки со добра состојба и оригинално пакување. Испорака обично трае 15-30 дена за да стигнат до повеќето земји ширум светот, меѓутоа, во некои ретки области или прилагодено одложување тоа може да потрае подолго, особено како Бразил, Русија итн.
Вашиот вид поддршка ќе биде благодарен.
Можете да побарате од нас брод вашата агент во Кина
Производи Покаже
Плаќање :
ЗАЧУВАМ прифаќа плаќање термини како кредитна картичка/visa/Mastercard/Money bookers/Boleto итн. Ако мислите дека не сте подготвени да купите овој производ сега,
можете да ги додадете во количката или омилени
2.

За производот

Бренд Име:
boma.ltd
Број На Модел На:
R2000
Тип:
Други
Производи:
чип декодер за epson
Чип Вид:
без чип
Модел На Печатач:
За Epson Перо Про R2000
Модел:
R2000 Чип Декодер
MOQ:
1pc
GW:
0.25 кг
Големина:
18*12*10
Олово Време:
1-3 работни дена по плаќање
превозот:
DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS,ARAMEX,Кина пост,хонг конг пост

Избор на клиент