Модерниот Цртан филм Шарени Метал Pendant Светлина E27 Сијалица Едноставна Авион Суспензија Светилка за Осветлување Тела За детски Спални PL686

Модерниот Цртан филм Шарени Метал Pendant Светлина E27 Сијалица Едноставна Авион Суспензија Светилка за Осветлување Тела За детски

Достапно за нарачка
DEN 2879.52
Достапност:


Спецификации
Шарени Цртан Филм Метал Pendant Светлина
Димензии
11.8"D X 2.4"H X 9.4"
Материјал(s)
Метал
Тип На Светилка
E27
Светилки
1 X 27 светилка (Не се вклучени)
Оглас
CE
Реден Број
PL686-BL
PL686-МОБ
PL686-РЕ
PL686-ВИЕ

За производот

Бренд Име:
cheerhuzz
Е Светилки Вклучени:
No
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Извор На Енергија:
AC
Напон:
90-260V
сертификација:
CCC,CE
Тело Материјал:
Железо
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Стил:
Новина
База Тип:
E27
Гаранција:
1 година
Заврши:
Железо
Е dimmable:
No
Осветлување Област:
10-15square метри
Материјал:
Метал
Број на извори на светлина:
1
Техника:
обложено
Број На Модел На:
PL686
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Абажур Боја:
Зелена,Црвена,Сина,Жолта
Место:
Салон,Студија,Господар Спална Соба
Примена:
Кревет Во Соба
Тип На Објект:
Pendant Светла

Избор на клиент