Висок Квалитет 5W LED Хируршки Лекарски Преглед Светлина Кат држач за Испитување Светлина CE одобрување од FDA
Новак - 5 %

Висок Квалитет 5W LED Хируршки Лекарски Преглед Светлина Кат држач за Испитување Светлина CE одобрување од FDA

Достапно за нарачка
DEN 22560.00
DEN 21432.00
Достапност:

Карактеристики: Јасна светлина точка,линија светла и чиста Различни мали светлината главата,силна abaptability бел ден боја,DC напојување за да изберете Униформа светлина дистрибуција,без светлина и сенка феномен Модел:202 B-2 Енергија:5 W LED Напон:AC 90-240 V Живот:50,000 h Осветлување:30000 LX Тежина:се Откажам/клипот : 1.52 kg Кат проп : 3.60 кг Пакет:се Откажам/клипот : 600x120x260 mm Кат проп : 845x210x145 mm

За производот

Тип На Објект:
Белење На Заби
Број На Модел На:
светилка
Бренд Име:
DEASIN
Големина:
Moderate
НЕТО-WT.:
5.5 КИЛОГРАМИ

Избор на клиент