50pcs DX4 мали амортизерите со голема мрежа за epson R1800/R1900/R2000 Печатач
Новак - 5 %

50pcs DX4 мали амортизерите со голема мрежа за epson R1800/R1900/R2000 Печатач

Достапно за нарачка
DEN 3120.00
DEN 2964.00
Достапност:

50pcs DX4 мали амортизерите со голема мрежа за epson R1800/ R1900/ R2000 Печатач DX4 & DX5 глави мали амортизерите
Тоа може да го замени оригиналниот амортизерите
Ќе треба да ја замените оваа амортизерите за секои 3 месеци
Се спротивстави на испарување на водата мастило

За производот

Број На Модел На:
R1800 амортизерите
Бренд Име:
TOPINKJET
Тип:
Други
Име на производ:
мастило амортизерите
погоден:
за epson R1800/R1900/R2000 Печатач
Место на Потекло:
Кина
амортизерите тип:
Мали амортизерите со голема нето филтер
големина на амортизерите конектор:
3*2mm
1 многу:
50pcs
Колку често треба да го замени?:
На секои 3 месец
Објектот:
за epson R1800/R1900/R2000 Печатач

Избор на клиент