машки чистота појас мажите Нови Y-во облик на нерѓосувачки челик mens чистота кафез прстен со петел кафез,пенисот ракав,секс играчки за мажи панталони
Новак - 7 %

машки чистота појас мажите Нови Y-во облик на нерѓосувачки челик mens чистота кафез прстен со петел кафез,пенисот ракав,секс

Достапно за нарачка
DEN 4704.00
DEN 4375.00
Достапност:


Го поздравуваме вашиот да влезат во нашиот веб-сајт, нашата компанија (Ангел Секс играчки светот) е специјализирана во производство и продажба на возрасни секс додатоци, ние нудиме на продажба на мало, трговија на големо и прилагодување (ОЕМ) бизнис, ако треба да трговија на големо и прилагодување ве молиме контактирајте со нас, ние ќе обезбеди висок квалитет на производите и добра цена и за подобрување на продажбата и по-продажбата на услугата, се надевам да се воспостави добри работни односи со вас,да ви посакам среќен шопинг,ви Благодарам многу.
машки чистота појас мажите Нови Y-во облик на нерѓосувачки челик mens чистота кафез прстен со петел кафез,пенисот ракав,секс играчки за мажи панталони Материјал. -100% Нерѓосувачки Челик + Силикони лагер, Квалитетни и рачно изработени & Огледало Полиран. Големина : 90-110cm Ако ви треба поголем големина, Ние нудиме бесплатна услуга за да го прилагодите големи димензии, Директна порака што треба да го прилагодите големина,благодарение Совет : Овој производ е направен од нерѓосувачки челик, во внатрешноста на пакет биле увезени мека кожа. Мека кожа може да биде кој се одвојува за лесно чистење
Испорака
1.Доверливост Испрати,
2.Процесирање На Нарачката Време : 1-6 Дена. По Испратените, Да Обезбеди Следење На Броеви
3.Нашата Компанија Coperate Со Многу Шпедиција, Ние Прифаќаме Превозот Преку Кина Пост, Хонгконг Пост, Epacket,DHL, EMS,UPS-от,FEDEX СФ Итн Превозот
4.Превозот Време :
(1)Кина Пост : Посветеност Периодот 10-60days, Јужна Америка Земји 10-90days
(2) E-Пакет : Посветеност Периодот 10-30days.
(3) DHL, EMS,UPS-от,FEDEX СФ : 3-7days
Начин На Плаќање
1.Ние Прифаќаме Alipay,Банкарски Трансфер, Western Union Итн Тука.
2.Сите Големи Кредитна Картичка Се Прифатени Преку Secure Уплатата ЗАЧУВАМ. (Master Card, Visa, Beleto ,Маестро, QIWI, Western Union, Итн.)
Враќање&Наплата
1.Кога Ќе Добиете Предмети, Ве Молиме Проверете Го Тоа Внимателно. Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Директно Пред Спор.
Ние Ќе Се Обидеме Потрудиме Да Го Реши Проблемот За Вас. Ние Сме Посветени На Вашиот 100% Задоволството На Клиентите.
2.Ние Сме Посветени :
(1) : Производите Имаат Било Кој Квалитет На Проблемот, Целосна Наплата
(2) : Посветеност Период Не Е Испратена До Твоите Раце, Целосна Наплата
(3) : Опис На Производот И Реалните Производот Не Ги Исполнува, Целосна Наплата
(4) : Имате Било Какви Прашања,Ние Не Се Во 48 Часа Навремена Обработка, Целосна Наплата
Пет Ѕвезди Повратни Информации (Дар)
1.Драг Пријател, Ако Сте Задоволни Со Нашите Производи И Услуги, Ве Молиме Да Ни Даде Пет Ѕвезди, Ние Сме Многу Благодарни, Следниот Пат Кога Ќе Купите Нашите Производи, Ние Ќе Испрати Најдобриот Подарок, Ви Благодарам Многу

За производот

Тип На Објект:
Пенисот Прстени
Број На Модел На:
Y-002
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Употреба:
петел кафез
Стил:
нерѓосувачки челик чистота појас
дилдо:
челик чистота кафез
Нови:
чистота појас мажи
Материјал:
Нерѓосувачки челик + силикони лагер
Големина:
Size can be adjusted freely

Избор на клиент