120x50cm Задржете перница покрие позадина крпа diy шиење ткаенина рачно изработени ткаенина комбинација diy сликарство облека дигитални печатени
Новак - 15 %

120x50cm Задржете перница покрие позадина крпа diy шиење ткаенина рачно изработени ткаенина комбинација diy сликарство облека

Достапно за нарачка
DEN 683.52
DEN 581.00
Достапност:


За производот

Тип На Производ:
spandex ткаенина
Шема:
Batik
Функција:
Абразија-Отпорен На
Стил:
Обична
Плетени Тип:
weft
Материјал:
Лен / Памук
Тип:
brocade ткаенина
Техника:
Плетени
Ширина:
50cm
Велур Ткаенина Тип:
wt022267
Nonwoven Техника:
Печатени
комбинација ткаенина:
diy шиење платно
mori девојка стил:
добро постојаност на боја

Избор на клиент