SUNYIK 1LB Природни Црниот Турмалин Суровини Камења Груба Рок Кристали за Гимнастика,Cabbing,(околу 460 грам)

SUNYIK 1LB Природни Црниот Турмалин Суровини Камења Груба Рок Кристали за Гимнастика,Cabbing,(околу 460 грам)

Достапно за нарачка
DEN 863.52
Достапност:

Тип : Природни Црниот Турмалин Суровини Камења Груба Рок Кристали за Гимнастика,Cabbing Големина Детали(Приближно) : S : 10x10x5mm-25x20x15mm M : 25x20x15mm-35x30x25mm Количина : 1 Фунти (Околу 460 Грама) Тежина(Приближно) : 1 Фунти Состојба : Нова *каменот се груба,мат,фацетирани,неправилни. Некои парче има оштетен или гребење на работ ќе биде нормално,бидејќи тие се природни ,боја дојде во дипломирал светлина да drak .Многу фунти доаѓа со различни големини, бои и форми.Фотографии претставуваат објекти од многу,избрани по случаен избор. S : 10x10x5mm-25x20x15mm M : 25x20x15mm-35x30x25mm ВНИМАНИЕ ве Молиме да ги Прочитате сите аукција услови пред да наддавање, ви благодариме! Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во описот за големината детали. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. Понекогаш поради флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата. Ќе добиете слични еден како на сликата.
Контактирајте со Нас Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања. Вашиот е-мејл обично ќе се одговори во рок од 24 часа, од понеделник до сабота и како е можно поскоро за време на викендите. Ако не се добие одговор во рамките на овој временски период, ве молиме проверете ја вашата СПАМ или РЕФУС пошта кутија за нашиот одговор.

За производот

Големина:
10x10x5 to25x20x15mm, 25x20x15to35x30x25mm
Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
G
Накит Наоди Тип:
Камен
Материјал:
Камен
Големина Детали(Приближно):
S
Големина На (Приближно):
M
Количина:
1 Фунти (Околу 460 Грама)
Тежина(Приближно):
1 Фунти
Состојба:
Нови

Избор на клиент