Бесплатен Превозот 20PCS Мини Цел 3D Масло Капка Хривнија Шарм Злато Тон Метал Глеѓ DIY Накит Лебди Keychain Pendant Шарм
Новак - 15 %

Бесплатен Превозот 20PCS Мини Цел 3D Масло Капка Хривнија Шарм Злато Тон Метал Глеѓ DIY Накит Лебди Keychain Pendant Шарм

Достапно за нарачка
DEN 431.52
DEN 367.00
Достапност:


Производи детали
Големина : околу 20*12mm
форма : како на сликата
количина : 20pcs
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, . Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Може да ми даде попуст?
Да, ние може да ви даде попуст за еднаш наредби " вредност пристигне во 100 USD
Дали ви нудиме брза експрес за слободни?
Да, ние нудиме бесплатно брзо изразат ако вашите нарачки " вредност пристигне се исполнат нашите барање
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот .
1 : Ние нудиме бесплатен превозот за сите околу светот преку Кина Пост Воздух Пошта,освен
САД(преку E-пакет).
2 : Предмети ќе биде предаден за 2-7 дена по што се провери вашата исплата.
3 : Ако треба да го промените вашиот превозот адреса,ве молиме контактирајте ме или напушти ме
порака за нова адреса, кога ќе ставање наредби,или ние ќе брод вашата
предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса.
3 : Понекогаш пакет ќе пристигнат на вашата страна побавно отколку пред поради лошо
информации за времето или customes царинење причини,ако се уште не го добиете вашиот пакет
но цел ќе затворени наскоро,ве молиме контактирајте ме за да се прошири на времето од 15 дена
или повеќе.Ви благодариме!
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-8 дена
www.dhl.com
UPS-от
За 3-8 дена
www.ups.com
EMS
За 5-8 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух
За 15-30 дена
www.intmail.183.com
E-пакет
За 8-20 дена
www.ems.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, ве молиме контактирајте со нас слободно.
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Тоа ќе ни помогне многу.
Ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме љубезно не ни корист ни остави
некои зборови со 5 ѕвезди резултат,споделување вашите убаво шопинг искуство со другите
клиенти тука.
Ако не сте задоволни со нашите производи,ве молиме исто така, направи ни услуга,контактирајте со нас
пред да ја напушти лошо мислење,сметам дека можеме да ги реши овие проблеми заедно.
Најновите Мини Цел 20 PCS 14*17 MM Сјајот Капка Масло Бисер Core Накит Цвет Шарм DIY Злато на Ѕвонење Легури на Метал Хривнија Шарм US$ 8.88 /торба
Бесплатен Превозот Мини Цел 20 PCS 14*16 MM Масло Капка Убавина Главата Накит Шарм Злато на Ѕвонење Позлатен Метални Легури DIY Хривнија Круг Шарм US$ 8.77 /торба
Бесплатен Превозот Мини Цел 20 PCS 15*16 MM Масло Пад на Животните Овци Хривнија Накит Шарм Злато на Ѕвонење Легура DIY Лебди Locket Шарм US$ 7.55 /торба
Мини Цел 10 PCS 17*25мм прекрасна јазол лакови декорирани животинско мачка форма хривнија шарм.Масло се откажат златна боја позлатен лим шарм US$ 7.99 /торба
Бесплатен Превозот Мешани Бои 20 PCS Масло Капка Зголеми Цвет Хривнија Накит Шарм 13*17 MM Злато на Ѕвонење Легура Лебди Лебди Приврзоци US$ 9.22 /торба
Најновите Мини Цел Капка Масло 25*22 MM Мешани Бои 20pcs Цртан филм на Животните Глава Хривнија Шарм Злато на Ѕвонење Легура Лебди Locket Шарм US$ 9.75 /торба
Најновите Мини Цел 20pcs се Меша Бои Кристал Кристал Цвет Копчиња Злато на Ѕвонење Позлатен Масло Капка DIY Коса, Накит Flatback Копчето US$ 8.75 /торба
Бесплатен Превозот Мешани Бои 14*16 MM Злато на ѕвонење Позлатен Играчка Коњ Метал Шарм DIY Накит Легура Хривнија Накит Лебди Шарм US$ 7.75 /торба

За производот

Метална боја:
бела, топла розова, црвена, црна, нане сина, светло розева боја
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
realyK·S
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
легура накит шарм
Шарм Тип:
како слика

Избор на клиент