(3 Стилови) Телефон покрие случај 4.7 за samsung galaxy Win i8552 GT i8550 i8558 8552 кожа телефон случај паричникот флип Стил случај
Новак - 15 %

(3 Стилови) Телефон покрие случај 4.7 за samsung galaxy Win i8552 GT i8550 i8558 8552 кожа телефон случај паричникот флип Стил

Достапно за нарачка
DEN 155.04
DEN 132.00
Достапност:

Продажба на Точка>>> Meterial Висок квалитет СТП Кожа, го направите вашиот случај изгледа Fashion & прекрасни Моден Стил Службен & Луксузни Флип Книга Дизајн дајте му на вашиот телефон целосна заштита Совршен пристап дизајн за звучник, копчиња, камера и пристаништа, итн. Заштита од гребење, прашина и влијанија. Најдобар квалитет, Најниска цена Предностите >>> Најдобро По-продажба на услуги, имаат било каков проблем во врска со производот ве молиме контактирајте со нас , ние ќе ви даде решение
Брзо се Подготви предмети во рок од 72 часа, Ако сакате повеќе , контактирајте со нас , ние ќе ви даде најдобра цена руски Пријатели се Обрне Внимание ве Молам
-Ве молиме пополнете примачот име и презиме во ред
-Инаку ние не сме одговорни за nondelivery предизвикана од недостаток на целосни информации
Attenion :
Бидејќи постојат 3 вида на случаи во оваа врска,па ве молиме да се избере вистинскиот стил ви се допаѓа !

За производот

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Win
Бренд Име:
VBNM
Големина:
None
Тип:
Флип Случај
дизајн:
Металик,Сјајни
Карактеристики:
паричникот стојат случај
Компатибилен 1:
Случај за Samsung Galaxy Win i8552 8558 GT i8550 8552
Компатибилен 2:
За Samsung GALAXY Win I8550 Случај
Компатибилен 3:
За Samsung GALAXY Win Gt-i8552 4.7 инчен
Компатибилен 4:
Флип Стојат Паричникот Случај Coque за Samsung GALAXY win I8550 јас 8552
Компатибилен 5:
Покрие Случај За Samsung GALAXY Win i8552 8558 GT i8550 8552
Функција:
Нечистотија-отпорни/заштита
Тип:
За Samsung GALAXY Win GT-i8550 i8552 случај маска
Материјал:
СТП Кожа
Функција:
Паричникот/Застане/Флип
Место:
Жен Шен

Избор на клиент