За Хонда CBR 1000 RR 2004 2005 2006 2007 Скутер Пред Rider Седиште Кожа Пластична Пена Покрие Перница CBR1000RR CBR 1000RR
Новак - 6 %

За Хонда CBR 1000 RR 2004 2005 2006 2007 Скутер Пред Rider Седиште Кожа Пластична Пена Покрие Перница CBR1000RR CBR 1000RR

Достапно за нарачка
DEN 3455.52
DEN 3248.00
Достапност:

Забелешка : Вашата ќе примите објект боја како на сликата шоу . Ние не може да гарантира Пред Rider Седиште боја одговара на вашиот мотоцикл оригиналната боја или задното седиште боја. Пред Rider Седиште Материјал : Вештачка Кожа + Висока густина пена + Високо квалитетна ABS пластика Количина : 1 парчиња Боја : Исто како на сликата Одговара за Хонда CBR1000 RR од 2004 до 2007 година

За производот

Тип На Објект:
Места & Клупи
Бренд Име:
HXMT
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Вештачка Кожа + Висока густина Пена + ABS Пластика
Име На Модел:
CBR1000RR од 2004 до 2007 година
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Боја:
црна, црвена

Избор на клиент