Керамички Цвет Нараквици Рачно Изработени Модни Накит Гроздобер Додатоци Националните Тренд Шарм За Жени, Девојки Трговија На Големо

Керамички Цвет Нараквици Рачно Изработени Модни Накит Гроздобер Додатоци Националните Тренд Шарм За Жени, Девојки Трговија На

Достапно за нарачка
DEN 287.52
Достапност:


детали за производот
Керамички Цвет Нараквици Рачно Изработени Модни Накит Гроздобер Додатоци Националните Тренд Шарм За Жени, Девојки Трговија На Големо
Должина можат да бидат прилагодливи
Керамички цвет и монистра двете рачно изработени.
Ако ви се допаѓа оваа нараквица, можеби би сакале да знаете за овој ѓердан направени од ист цвет :

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
LANIWOO
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Пол:
Жените
Материјал:
Керамички
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Никој
Затворач Тип:
Чипка-Up
Должина:
Adjustable
Материјал:
Керамички
inlaying материјал:
не inlaying
Должина:
Adjustable

Избор на клиент