SKMEI Мажите Smart Watch Chrono Калории Pedometer Мулти-Функции Спортски Часовници Потсетник Дигитални рачни часовници Relogios 1250
Новак - 30 %

SKMEI Мажите Smart Watch Chrono Калории Pedometer Мулти-Функции Спортски Часовници Потсетник Дигитални рачни часовници Relogios

Достапно за нарачка
DEN 1370.88
DEN 960.00
Достапност:


Бренд Име : SKMEI 1250
Smart телефон за да ве потсети - - ▪ Item Title : Smart Watch ▪ Пол : Мажи ▪ Стил : Спортот,Мода,Секојдневен ▪ Бои : Gold Red,Brown Gold,Сите Црна ▪ Случај Материјал : Пластични ▪ Бенд Материјал : СТП ▪ Тока тип : Тока ▪ се Види на Бирање : Круг ▪ Dial Дијаметар : 49mm ▪ Случај Дебелина : 15mm ▪ Бенд Ширина : 22mm ▪ Wristband Должина : 250mm ▪ се Види Тежина : Околу 59g ▪ Отпорност на Вода Длабочина : 5 ATM ▪ Функции : Време,Недела,Датум,Pedometer,Калории,има за Цел,Повик потсетам,СТАН потсетам, Спиење го надгледува, да Потсетам,Растојание,Bluetooth,5 ATM,Далечински камерата,Индикација за слаба батерија ▪ Пакување содржина : 1 × Спорт Види (БЕЗ КУТИЈА) Превозот и Испорака : 1.Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. 2.Ние ги користиме Ali Express Стандард Превозот , тоа ќе потрае околу 15-60 Дена да пристигнат.(Бразил и Турција ќе ги преземе за 15-90 Дена да пристигне). 3.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите тоа!
4.Со цел да се обезбеди да добиете вашата стока се ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како пониска вредност. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на стоката и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси ќе биде на купувачот одговорност. PS : Еднаш на стоката да бидат испратени надвор , тоа ќе биде невозможно за нас да ви помогне промена на адресата или на кои било други информации на вашата нарачка, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата цел е информации кога ќе се направи плаќање! Повратни информации & Контакт со нас на : 1.Ако стоките имаат било каков проблем и не сте задоволни со тоа, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Ви даде задоволителен одговор. Ве молиме не ни остави неутрален или негативен фидбек. 2 . Вашето мислење е навистина важно за нас. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодариме!
3. Голема цел попуст : Ако треба да се одржи голема цел која е повеќе од max количина, ве молиме контактирајте со нас за да добиете специјален попуст, и ние поддршка за промет на големо. PS : Ние не се обидуваме да се одговори што е можно побрзо. но, дозволете да го одложи одговор за не-бизнис време. Ќе ни биде мило да одговорат на секое прашање. Имате било какви прашања слободно контактирајте ме.
Бренд Име : SKMEI 1323
Модни Дами Кварц Рачен Часовник


За производот

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Движење:
Smart,Дигитален
Функција:
Отпорен на вода,Спиење Tracker,Порака за Потсетување,Назад Светлина,Заврши Календарот,Шок Отпорни,фотографија,Хронограф,Повик за Потсетување,Bluetooth,Недела Дисплеј,Аларм
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бендот Должина:
25cm
Бендот Материјал Тип:
PU
Dial Дијаметар:
49mm
Број На Модел На:
1250
Бренд Име:
SKMEI
Случај Обликот:
Круг
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Стил:
Спорт
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
15mm
Случај Материјал:
Пластични
Dial Прозорец Материјал Тип:
Смола
Бендот Ширина:
24mm
Функција-1:
Pedometer
Функција-2:
Калории
Функција-3:
растојание
Функција-4:
Индикација За Слаба Батерија
Пол:
Мажи

Избор на клиент