ЖИВОТОТ МАГИЈА КУТИЈА 150X200Cm Обичај Студио Позадина Крпа Камен Ѕид од Тули Камера Fotografica Profissional J01127 Ѕид од Тули Mural
Новак - 27 %

ЖИВОТОТ МАГИЈА КУТИЈА 150X200Cm Обичај Студио Позадина Крпа Камен Ѕид од Тули Камера Fotografica Profissional J01127 Ѕид од Тули

Достапно за нарачка
DEN 959.52
DEN 700.00
Достапност:


Имам многу слики, но не може да се прикаже со сите нив. Ве молиме проверете го видеото : https : //youtu.be/ne-o GKQTXDg
Четвртиот Материјал : Полиестер (Фланелен Боксери)
Фланелен боксери е еден вид на Полиестер материјал.
По Продажбата на Услугата јас би сакал да се остави вистински actural повратни информации да дозволете ми да знам мојата услуга и квалитет на производот. Можете да железо тоа, но resoult не е толку добар. Бидејќи свила како материјал може да се добие помалку и светлина брчки. Ако сте бизнис маж, ве молиме да бидат слободни да контакт со мене за промет на големо бизнис. Тоа значи, овој вид на материјал може да се носи на тело(само за шега). Овој вид на материјал е подобро од винил.
Со Почит,
Ејми
Не знам каков материјал да се избере? Ве молиме да се види видеа подолу :
ВЕ МОЛИМЕ КОПИРАЈТЕ ГО ВИДЕО ЛИНК ДО ВАШИОТ BROSWER
Прв Материјал : Винил
Винил е нашиот заеднички се користи материјал за фото студио backdrops. Поради тоа се чувствува мазни, па луѓето го нарекуваат свила како материјал. Ако нешто не ви е јасно, или сакате други големини, ве молиме да бидат слободни да контакт со мене. Ве молиме проверете подолу видео да се види на брчки на винил backdrops : https : //youtu. Ако не сте задоволни со цел, ве молиме да бидат слободни да контакт со мене во рок од 7 дена од денот ќе го примите цел. ЖИВОТОТ МАГИЈА КУТИЈА 150 X200 Cm Обичај Студио Позадина Крпа Камен Ѕид од Тули Камера Fotografica Profissional J01127 Ѕид од Тули Mural позадина позадина дизајн фото екран backdrops позадини backwall позадина дефиниција позадина значење дефинирате позадина персоналните позадина град позадина назад капки видео backdrops ткаенина backdrops backdrops за слики слика backdrops backdrops убава обичај фото backdrops дигитални backdrops обичај backdrops позадина позадина слики, видео позадина веб-сајт позадина едноставна позадина позадина шема позадина дизајн позадина слики за позадина позадина шема позадина кул позадини се движат потекло симпатична потекло добра потекло позадини за слики заедници и позадини голема потекло кул шема потекло убаво потекло популарни потекло град позадина како да се направи позадина позадина штекер позадина идеи настан позадина фото ѕид позадина позадина синоним позадина слики значењето на позадина позадина продавница позадина материјал прилично backdrops уникатен backdrops позадина капки за фотографии сопствени направени backdrops фото реквизити и backdrops фото проп подови и backdrops производ фотографија backdrops бебе фотографија backdrops реквизити backdrops backdrops фантастично убава backdrops слика за позадина позадина позадина кул позадина дизајни слики за позадина тоа позадина позадина едноставни слики за позадина за фотографии нови слики за позадина дизајн позадина позадина ѕид colorfull позадина портрет потекло кул слика потекло ткаенина производи за фотографија и дигитални фото потекло портрет фотографија потекло дигитални производи за фотографија потекло реквизити позадини за студио за фотографија hd слика позадини за фотографии. Ве молиме да се види видеа подолу за да се одлучи каков вид на материјал што сакате да ги изберете. Во овој магазин, јас прикажани некои различни нови материјали што е подобро за фотографија во позадина. Можеби се сеќавате, голем број на облека се направени од Полиестер.be/J5h P_4rp8-I
Вториот Материјали : Свила, Како
Свила како материјал не е вистински свила. Овој материјал може да се мијат. Ве молиме контактирајте со мене ако не можете да најдете она што го сакате. Ве молиме да се види ова видео да се чувствуваат тоа :
https : //youtu.

За производот

Големина (мм):
Винил, Полиестер, Како Свила, Оксфорд ткаенина
Бренд Име:
Животот Магија Кутија
Број На Модел На:
sks-09
Материјал:
Фланелен
Стил:
Полна Боја
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Големина:
Can be customized
Слика cotent:
Може да се прилагоди
Повод:
роденден, свадба, Божиќ, Велигден, партија, танц, матурска, холидеј...
Погоден за:
бебе, возрасни, семејство, домашни миленици, производи, чаши, цвет, производи...
професија:
Позадина Штекер, Позадина Идеи, Настан Позадина, Фото Ѕид Позадина
Направени од:
винил, Како Свила, Оксфорд ткаенина, Полиестер
Користат За:
Фотографија, ѕид од тули mural
DIY:
Направете фотографии дома со Преносни Backdrops
Клучни зборови:
фото позадина ткаенина, фотографија позадина ткаенина, ткаенина позадина,
Други име:
позадина крпа, фото студио позадина крпа, фото позадина платно

Избор на клиент