Јули Кралот Автомобил Магла Светилка Собранието Со Магла Светилка Маска, Магла Светилка Комплет Со се Префрлате И Темперамент случај за ТОЈОТА VIOS 2013-НА

Јули Кралот Автомобил Магла Светилка Собранието Со Магла Светилка Маска, Магла Светилка Комплет Со се Префрлате И Темперамент

Достапно за нарачка
DEN 4799.52
Достапност:


Супер Светла за магла светилка собранието со капак, магла светилка светло светла светла за полнење случај за ТОЈОТА VIOS 2013-НА , бесплатен превозот!
Следново е воведување на овој производ :
Совети : - за-продажба, еден пар од две пакување
Вклучувајќи магла светилка 1pair + магла светилка покрие 1pair + жици се подигнат + префрлате
Сосема нов, еден пар во кутија.
Бренд Прекинувач, Темперамент и инсталации опфатени.
Нема промена е потребно. Тоа е побарано да инсталирате од страна на Професионални или работа продавница.
Детали За Производот
Инсталација ефект
Применливи автомобили : случај за ТОЈОТА VIOS 2013~НА
Ветено од страна на Продавачот
1.Откако ќе ја добиете вашата исплата, и тоа се потврди, ние ќе брод вашата нарачка во рок од 1-2 дена. Ние брод на светот. Сите tiems ќе биде испорачуван EMS, Кина Пост или Хонгконг Пост воздух Парцела. Подолу се некои изразат испорака компанија време :
EMS превозот, обично трае 6-9 работни дена стигнат до најголемиот број на земји.
Кина Пост Воздух Парцела, обично трае 15-25 работни дена стигнат до најголемиот број на земји.
Хонгконг Пост Воздух Парцела, обично трае 12-20 работни дена стигнат до најголемиот број на земји.
2.Објектот ќе бидат означени како "подарок" и изјави ниска вредност за да се минимизира царина. На увозните давачки,даноци не се вклучени во цената или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Pls проверете со вашата земја е царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
3.Ние обезбедуваме 12 месеци Гаранција. Ако не се задоволни кога ќе го добиете вашиот објект, pls се врати во рок од 7 дена за замена. Pls контактирајте ме пред да го вратат(Купувачот се претпостави се врати превозот). Ако објектот неисправни, pls-мејл ми difictive слика, ние ќе ви испратиме замена без доплата или понуда за наплата. Ако објектот недостаток, pls-мејл мене пакетот и објектот слики, ние ќе ви испратиме недостаток објект без дополнителен полнач.
4.Драг пријател! Ние го цениме вашиот бизнис. Ако не сте задоволни со нашата служба, pls ни остави позитивен feedbacd, и ние ќе го прават истото за вас. Ако имате било какви прашања, pls контактирајте со нас прво, ние ќе ви одговори на сите прашања од нашите корисници.

За производот

Емитуваат Боја:
4300K Бела Жолта
Wattage:
35W
Специјални Функции:
Аурора-им помогне на илуминатор
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
1kg
Бренд Име:
Јули Кралот
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
ABS+Висока осветленост халоген
Име На Модел:
ПРАВЕЦ НА ВЕТЕР
Тип На Објект:
Правец На Ветер
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Автомобил модел:
Случај за Тојота Vios 2013~НА
Извор На Светлина:
халоген

Избор на клиент