100 Компјутери 6x6x17mm PCB Монтажа Еден 4 Pin НАТОПИ Pushbutton Тактилни Такт се Префрлите
Новак - 5 %

100 Компјутери 6x6x17mm PCB Монтажа Еден 4 Pin НАТОПИ Pushbutton Тактилни Такт се Префрлите

Достапно за нарачка
DEN 253.44
DEN 241.00
Достапност:

Главната Боја Црна, Сребрена на Ѕвонење Име на Производ Тактилни Switch Акција Тип на Еден Земјата на Производство КИНА Материјал Метал, Пластика Копчето Големина 3 х 13mm/0.12" x 0.51"(D*H) Вкупната Големина(Pin Не се Вклучуваат) 6 x 6 x 17mm/0.24" x 0.24" x 0.67"(L*W*H)

За производот

Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CCC
Гаранција:
0.1

Избор на клиент