Доброто беж со цвет sequins француски tulle мрежа чипка ткаенина Африкански organze нето венчаница материјал UN31-3(5yards/pc)
Новак - 36 %

Доброто беж со цвет sequins француски tulle мрежа чипка ткаенина Африкански organze нето венчаница материјал UN31-3(5yards/pc)

Достапно за нарачка
DEN 4608.00
DEN 2949.00
Достапност:

се користи за фустан ,здолниште ,облека за партијата и на свадба партија,evennings ,црквата се облекуваат ,се наврати облека,
5. Враќање или Повраток е прифатена во рок од 5 дена, ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса.
Повратни информации :
Клиентите задоволство е многу важно.00 /многу
дворови / многу
Топ одделение црна+злато цвет дизајн француски нето Чипка Ткаенина со sequinsfor фустан FN2-1(5yards/pc) Африкански organza чипка ткаенина US$ 99. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.вклучуваат име, поштенски код, телефонски број и адреса за испорака,на добивањето на адреса детали.00 /многу
дворови / многу
Топ продажба balck+праска везови француски нето чипка ткаенина за партијата се облекуваат LNL22-2(5yards/многу) Африкански најлон organza мрежа чипка ткаенина US$ 102.
За да се избегне доцнење, ве молиме бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот адреса.тежина : околу 1,5 килограми
4.Материјал : 100% полиестер
3. Ве молиме да оставите позитивен фидбек.00 /многу
дворови / многу
Топла продажба црна цвет shinning sequins француски нето Чипка Ткаенина FN6-1 Африкански везови orangza крпа за партијата се облекуваат US$ 92.Ако сте задоволни со објектот што сте го добиле.00 /многу
дворови / многу
Елегантен француски чипка ткаенина за партија фустан со шарени sequins Африкански organza нето чипка материјал AN13-3(5yards/многу) САД$ 104.
Откако ќе го завршите вашето купување за овој објект, ние ќе ги подготви стоката што го наредил и да се направи пратка што е можно поскоро (1-2days) .
Политика На Враќање :
1. Ќе бидат насочени на работа и преку Али плати.
Превозот :
Бесплатен превозот, цел ќе бидат испратени од страна на DHL или FEDEX и ПРОЗОРЦИ обично.00 /многу
дворови / многу
Висок степен на француски нето Чипка Ткаенина со злато+бело+црно sequins за фустан LNL19-6 Африкански organza мрежа материјал US$ 104. Ве молиме бидете објектот остане оригинална состојба, Ако тоа не се вклопуваат за вас, ние само го прифати не се оштетени објекти.Добредојдовте на нашата продавница,уживајте во вашата шопинг
Опис на производот :
1.00 /многу
дворови / многу
Благородна пурпурна цвет дизајн везови француски нето чипка ткаенина со sequins за партијата се облекуваат AN11-2 Африкански мрежа чипка ткаенина US$ 83. За да купите објект,кликнете "Купи Сега" копчето.
Услуги На Клиентите :
Негативна или неутрална повратни информации влијае на нашиот бизнис, па ако имате проблем, ве молиме ги споделите со нас пред да замине повратни информации како Ние сме среќни да се решат проблемите, како брзо како што може.пакување : 5yards/многу, 5 метри во еден поли торба,50 јарди во тетрапак
Сликите ги покажуваат
Купување детали
Исплата се должи во времето на купување.00 /многу
дворови / многу
.
Нормално објектот ќе пристигне во рок од 3-6 работни дена, откако беше објавено.За да се избегне испорака изгубени, вратите треба да бидат договорени од страна на регистрирате воздухопловната, такси превозот на вратите треба да бидат платени од страна на купувачот. Ве молам, кога ќе се вратите на стоки,кажете ни прв, а ќе се врати EMS, тогаш може да се реши брзо.00 /многу
дворови / многу
Убаво бело+шарени печати француски нето Чипка Ткаенина FN4-2(5yards/многу)Африкански везови вода растворлив крпа за партијата се облекуваат US$ 92. Ние би сакале да работиме заедно со вас за решавање на каков било спор.ширина : 51"/52"
2.
Најпопуларните црна+кафе цвет sequins француска чипка ткаенина за партијата се облекуваат LNL13-5 Африкански нето чипка ткаенина US$ 100.

За производот

Плетени Тип:
Искриват
Стил:
Жакард
Тип:
Нето Ткаенини
Материјал:
Полиестер / Најлон
Техника:
Ткаени
Тип На Производ:
Органски Материјал
Функција:
Дише
Велур Ткаенина Тип:
NO
Шема:
Извезена
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
is_customized:
yes

Избор на клиент