Фото позадина Детски подводен свет позадини mural цртан филм детски соба, спална соба позадина mural
Новак - 30 %

Фото позадина Детски подводен свет позадини mural цртан филм детски соба, спална соба позадина mural

Достапно за нарачка
DEN 707.04
DEN 495.00
Достапност:


Повратни информации : 1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Ние ќе испрати соодветните стандардни 12 фиксна големина. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.
Материјал : Не-плетени mural
Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница. Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки. што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа. Позадина ќе добиете може да има некои брчки на тоа, или и двете цели, но тоа не ефект во потрага по лепење на ѕидот - Во моментов, неговата цена е 1 Квадратен,што може да се измери декорација на простор за првиот, тогаш знаете колку квадратни Mural дали би сакале да се шминка, конечно ве молиме забелешки вашите детали за големината Ширина__ __ __ CM, Heigh __ __ __CM, пред да плаќаат за тоа.

За производот

Димензии:
1m2
Стил:
за деца
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Текстилни Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Површински Третман:
Врежана
Шема:
Цртан филм
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Број На Модел На:
WT-13192397

Избор на клиент