Најновите! Од врата ДО ВРАТА Сиера коски, ребра гилотина машина, Машина намали ребра, коска машина машина

Најновите! Од врата ДО ВРАТА Сиера коски, ребра гилотина машина, Машина намали ребра, коска машина машина

Достапно за нарачка
DEN 19099.20
Достапност:


Најновите! Од врата ДО ВРАТА Сиера коски, ребра гилотина машина, Машина намали ребра, коска машина машина
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на
колет ,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Фото Покажува

За производот

Бренд Име:
ZJMZYM
сертификација:
CE
Број На Модел На:
250B
Функција:
Сечење
Напон (V):
упатство
Додатоци:
Никој
Моќност (W):
упатство
Број На Производ:
G026

Избор на клиент