Нови Пристигнување 21W LED Хируршки Лекарски Преглед Светлина protable Испитување Светлина CE одобрување од FDA
Новак - 5 %

Нови Пристигнување 21W LED Хируршки Лекарски Преглед Светлина protable Испитување Светлина CE одобрување од FDA

Достапно за нарачка
DEN 22560.00
DEN 21432.00
Достапност:

Карактеристики: Усвојување на врвни светски LED извор на светлина Професионален дизајн и парична казна занает производство Пред функција switch за да се направи полесна и сигурна употреба Дополнителна противтежа шасија,визуелна опуштено и стабилност Модел:202 B-8 Моќ:LED 21 W Напон:AC 90-240 V Живот:50,000 h Осветлување:65000 LX Тежина:7.5 кг Пакет:845x210x145 mm

За производот

Тип На Објект:
Белење На Заби
Број На Модел На:
светилка
Бренд Име:
DEASIN
Големина:
Moderate
НЕТО-WT.:
7

Избор на клиент