mylb 10ball=500g Предиво Чисто Бебе Памук Предиво Еко-Пријателски Обоена Капчиња Конец За Плетење Garn
Новак - 30 %

mylb 10ball=500g Предиво Чисто Бебе Памук Предиво Еко-Пријателски Обоена Капчиња Конец За Плетење Garn

Достапно за нарачка
DEN 1090.08
DEN 763.00
Достапност:

mylb 10ball=500g Предиво Чисто Бебе 100% Памук Предиво Еко-Пријателски Обоена Капчиња Конец За Плетење Garn Спецификација : 50g/еез вкупно 500g Крупни : во ред, линија дијаметар од 1,5 MM Материјал : памук памук конец од 100% [Алатки препорачува] : челични игли 13-14, бамбус игла 2.0-2.5 MM Забелешка : ве молиме оставете бојата број во забелешка, инаку ние ќе ви ја испратиме стоката случајно.

За производот

Употреба:
Рачно Плетење
Шема:
Обоена
Техника:
прстен откачи
Бренд Име:
mylb
Стил:
Рачно Плетење
Тип На Производ:
Помеша Предиво
Функција:
Еко-Пријателски
Предиво Тип:
Carded
Тип:
Памук Помеша Предиво
Материјал:
100% Памук

Избор на клиент