автомобил стил Нерѓосувачки Челик внатрешна Задниот Браник трим плоча светилка рамка багажникот на возилото панел 1pcs За Рено Kadjar 2017 2018
Новак - 11 %

автомобил стил Нерѓосувачки Челик внатрешна Задниот Браник трим плоча светилка рамка багажникот на возилото панел 1pcs За Рено

Достапно за нарачка
DEN 3825.12
DEN 3404.00
Достапност:

)
П : дали има некој dos и donts за вистинска кожа?
О : - Избегнувајте перење
- Aviod оган
- Да се чува далеку за дожд и за сонце
- Moistureproof и aviod инсекти
- Aviod прекумерна тежина
- Aviod контакт со остар предмет и хемикалии
П : Што можам да направам кога долго време помина уште дали не се парцела?
А : 1).
2) Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.net/en (како што се e-Пакет, Кина Пост, DHL и други курир).
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена
4) сите други прашања, ве молиме погледнете на овој линк , Можеби тоа може да ви помогне. Испорака
1) . Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и Пет Ѕвезди.
П : Како можам да track my парцела кога се испраќаат?
A : Ние искрено ве покануваме да ги пратите овој парцела со вашиот следење на број по овој линк http : //global. Гаранција
1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Имаме изградено солидна производ и имаат углед и искуство премногу. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
3) Ние ќе ВИ вратат ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.Ние, исто така може да ги испратите вашите производи со ЕМС,DHL,Fedex,UPS-от врз основа на вашите барања и ние ќе ви обезбедиме брза испорака начин, но треба да плаќаат екстра превозот надомест. Обично,ние ги користиме Кина Пост Воздух Mail за да испратите ќе производи се слободни. Ви благодариме!
5.Ние ќе ви испратиме р производи на време и да имаме следење на број автоматски.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ако е потребно, можете да оставите порака да ни каже колку ти би сакал да пишувам за пакетот.Кога приемот време помалку од 10 дена лево и ти се уште не се на пратката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и на приемот време за тебе и да се обиде да помогне да се најде причина за одложување и обидете се да се реши. Ни се обиде и нека се стави нашето искуство да работи за вас. Ако има било какви проблеми, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезда) повратни информации, ние секогаш сме подготвени да го решите вашиот проблем. Ве молиме бидете сигурни дека вашите информации се точни, како што се името, адреса ,телефонски број,ZIPcode,и др. Вашето мислење е многу важна за нас.com/ (За Aliexpress Стандард Превозот само) или www.Ние ќе ви испратиме Следење на број по е-пошта. Ние, исто така, нудат во комбинација превозот попуст. Во тоа време, имаме рафинирани секој аспект на нашата компанија, од искуство за дизајн на производот. Кога сите вести ние ќе ве известиме во времето. Ако објектот не е дефектен, објектот ќе биде испратена назад на купувачот. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Може ли да добијам попуст?
A : LANGENS секогаш се покаже на најдобрите цената што би можел да понуди, па се купи со себе ќе добиете на најевтиниот цена. Предмети може да биде вратена во рок од 7 дена за проблеми со квалитетот (клиентот треба да им понуди на дигитални фото на продавачот за каква било поплака за нас да направат истрага.

За производот

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Објектот Должина:
1cm
Модел:
Бренд На Автомобил Материјали
Објектот Дијаметар:
1cm
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Висина:
1cm
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes
Тип:
Други 3D Налепница
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Бренд Име:
GUANG-E
Име На Модел:
TWE530
Објектот Ширина:
1cm
Налепница Сместување:
Целото Тело

Избор на клиент