2017 Нови Поставен Топло Лето Стил Злато/Сребрена Faux Бисер Остава Headpiece BOHO Коса, Накит Свадба Коса Додатоци

2017 Нови Поставен Топло Лето Стил Злато/Сребрена Faux Бисер Остава Headpiece BOHO Коса, Накит Свадба Коса Додатоци

Достапно за нарачка
DEN 312.00
Достапност:


Материјал : Злато/Позлатен Сребрен Алуминиум Големина На Pendant : 9 X4 CM Должина 9 CM Боја : Злато Позлатен,Сребро Позлатен Тежина : 15g Пакување : 1pcs/opp
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод .Ако сакате да брод преку Експрес ,ве молиме да се плати за дополнителни превозот надомест.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако ќе плаќање е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите addtional царинската такса,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни такси многу се собираат во thime на испорака.
Ние нема да наплата на превозот задолжен за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе се вратат ако не се врати ставки во рок од 20 дена од вашата приемот на точка од која било причина.Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,позадина и др;
Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте satisfided со нашите предмети и услуги.
Ако имате било какви проблеми со вашиот предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

За производот

Бренд Име:
cosstore
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Стил:
Гроздобер
Тип:
Косата Чешли
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
0019
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден

Избор на клиент