20*58 крпеница печатени памучна ткаенина за Ткиво Детска Постелнина домашен текстил за Шиење Tilda Кукла,46943

20*58 крпеница печатени памучна ткаенина за Ткиво Детска Постелнина домашен текстил за Шиење Tilda Кукла,46943

Достапно за нарачка
DEN 177.60
Достапност:

Се препорачува :
ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ :
ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн .. ниски moq и најдобра цена, ако цел moq за вашите сопствени дизајни, тоа ќе биде ексклузивен,повеќе детали, pls контактирајте со нас. ЗА ПРЕВОЗОТ ЦЕНА :
нашата цена е бесплатен превозот за кина пост или бавно пост ,ако цел големи или над определен износ, ние ќе се обидеме потрудиме да брод од страна на побрзо пост,како epacket ,e-емс или dhl express.. според вашата земја и со сопствени проблем.ако сакате да брод од страна на dhl за мали цел, pls контактирајте со нас за дополнителни превозот цена,благодарение
ЗА НАДВОР ОД АКЦИИТЕ :
ако нешто надвор од акциите во вашата нарачка,ние ќе refound или брод со вашата следна цел, не грижете се молам! како премногу акции ,тешко да управуваат со него точно 100% ,pls се разбере,но ние се обидуваме да се направи најдобро и секогаш,ви благодариме
Квалитет : сите материјали кои се користат се квалификувани за извоз во Европа и САД пазар, постојаност на боја е до 4 ниво. Азо слободни .
Нашата цена е разумна и конкурентна со супериорен квалитет
Боја : погледнете како слика
Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси, фестивал партија декорација,итн.
Мин.Цел износ (мешани предмети се прифатливи)
Ве молиме имајте во предвид дека лента бои може да се разликува малку поради монитори.
Како што се припаѓа рачно изработени производи индустрија ,па откако ќе го добив вашиот пакет , било проблем pls контактирајте со нас на прво место .
[ткаењето]

За производот

Техника:
Ткаени
Nonwoven Техника:
Ламинат
Материјал:
100% Памук
Стил:
Обична
Ширина:
50*145cm
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Бренд Име:
Дејвид додатоци
Шема:
Печатени
Плетени Тип:
Искриват
Тип:
brocade ткаенина
Функција:
Еко-Пријателски
Шема:
Види Слика
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Избор на клиент