1 Пар Кука Ракавица Дигање Костец Салата Фитнес Зглоб Заврши Сила За Обука Ремени Кревање Ракавици За Хоризонтална Шипка
Новак - 10 %

1 Пар Кука Ракавица Дигање Костец Салата Фитнес Зглоб Заврши Сила За Обука Ремени Кревање Ракавици За Хоризонтална Шипка

Достапно за нарачка
DEN 768.00
DEN 691.00
Достапност:


Висок Квалитет На Кревање Ракавици За Хоризонтална Шипка
Боја : црна
Материјал : челик кука + дебели лента
Големина на : 1 цм дебелина на челик кука

За производот

Тип:
Дигање Ракавица
Бренд Име:
MSFS
Број На Модел На:
Кревање Ракавици За Хоризонтална Шипка

Избор на клиент