Новата Популарна Кујнски Ѕид Монтирани Закачалка За Складирање Рек 2-4 Позиција Алуминиум Бања Четка Рек Четка Метла Организатор Носителот Алатка
Новак - 35 %

Новата Популарна Кујнски Ѕид Монтирани Закачалка За Складирање Рек 2-4 Позиција Алуминиум Бања Четка Рек Четка Метла Организатор

Достапно за нарачка
DEN 583.20
DEN 379.00
Достапност:


За производот

Тип:
Облека Куките
Лепливоста Метод:
ноктите
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
BAL8028
Број на куките:
1-3
Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
BAIANLE

Избор на клиент