Аквариум Батеријата Syphon Управувана Риба Вакуум Резервоарот Чакал Вода Филтер За Чиста Св Филтер За Почиста Риба Резервоарот Алатки Аквариум Нови
Новак - 30 %

Аквариум Батеријата Syphon Управувана Риба Вакуум Резервоарот Чакал Вода Филтер За Чиста Св Филтер За Почиста Риба Резервоарот

Достапно за нарачка
DEN 650.88
DEN 456.00
Достапност:


Карактеристики :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Аквариум Со Правосмукалка + Вода Св
Едноставен за инсталација и употреба.
Telescopically прилагодлива висина за големи и мали аквариуми
Прилагодлива висина
Максимална вода длабочина 52 см
Црево & Филтер кеса вклучени.
Syphon Цевка доставени
Проток 520 литри на час
Со оваа алатка,вие може да се отстрани нечистотијата од дното од вашиот аквариум.Се снабдува со две вшмукување цевка големини,тоа е погоден за мали и големи аквариуми.
Исто така се користи како вода за св вода промени, или да го испразните аквариум кога ќе го поврзете цревото за да штекер.
Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика и Електронски Компоненти.
Моќ Барање : 2 x Батеријата (C/LR14, не се вклучени).
Пакет се вклучени :
1 x Аквариум Чакал Батеријата Риба Вакуум Резервоарот Syphon Почиста Пумпа
(Со мало пакување)

За производот

Тип:
Риба
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
AMW

Избор на клиент