QIMING Гроздобер Троица Јазол Прстен Earring Фантастичен Накит Панк Подарок за Жените Девојки Накит Сет
Новак - 49 %

QIMING Гроздобер Троица Јазол Прстен Earring Фантастичен Накит Панк Подарок за Жените Девојки Накит Сет

Достапно за нарачка
DEN 191.52
DEN 97.00
Достапност:


За производот

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
прстен earring
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
QIMING
Материјал:
Никој
Повод:
Партија
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Месечината
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
H34

Избор на клиент