3pin Женски & Машки Plug Водоотпорен 3x0.75SQMM Led Светло Лента Кабел + IP68 Водоотпорен Конектор 3pin Панел Адаптер

3pin Женски & Машки Plug Водоотпорен 3x0.75SQMM Led Светло Лента Кабел + IP68 Водоотпорен Конектор 3pin Панел Адаптер

Достапно за нарачка
DEN 488.16
Достапност:


3pin Женски & Машки Plug Водоотпорен 3x0.75 SQMM Led Светло Лента Кабел + IP68 Водоотпорен Конектор 3pin Контакти Панел Адаптер
Карактеристики : Име на Производ 3 Pin Водоотпорен Конектор Начин да се Поврзете Машки и Женски Завршува Притисни Во Материјал (Надворешен) ПВЦ Пластични Боја Црна Кабел датум 3x0.75mm?2; Вкупна Должина (Поврзи) 40cm (Прибл.) Тежина 42g Пакет Содржина 1x LED 3 Pin Водоотпорен Конектор Кабел+1x IP68 Водоотпорен Конектор 3pin Контакти Панел Адаптер
Опис : 3 PIN Водоотпорен конектор за LED ленти, ПРЕДВОДЕНА ѕид-подлошки, ПРЕДВОДЕНА подземни светлина, LED јаже во право, ПРЕДВОДЕНА појас светлина, завеса светлина, трепкане светлината и така натаму. Поврзете се сигурни и ефективни вода-доказ.
Забелешка : Ако ви треба само женски или машки . ве молиме да ни оставите порака ^_^
Друго должината што треба , ве молиме контактирајте со нас .
Можете да заинтересирани во

За производот

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ОЛ-2588
Примена:
Осветлување
Примена:
3pin водоотпорен конектор
Пол:
машки и женски
Тип:
3pin водоотпорен конектор кабел
Должина:
40cm
Тип:
3pin водоотпорен конектор кабел
Конектор A:
3pin приклучок
Конектор Б:
3pin Џек
Должина на кабел:
20cm секој
is_customized:
Yes
Конектор Должина:
6cm
Конектор тип:
3pin водоотпорен конектор
Водоотпорен оценка:
IP68
Стил:
панел

Избор на клиент