Врвен Квалитет на Будистички Монах се Облекуваат Zuyi Kesa Облека со внатрешноста Haiqing Медитација Униформа Shaolin Кунг фу Одговараат на

Врвен Квалитет на Будистички Монах се Облекуваат Zuyi Kesa Облека со внатрешноста Haiqing Медитација Униформа Shaolin Кунг фу

Достапно за нарачка
DEN 4560.00
Достапност:


Производ Вовед
Styl e : Висок Квалитет Shaolin Будистички Монах Облека од Dengfeng, Женгжу Град на Кина, локација од шаолин манастирот .
Објектот Вклучува : онаа надвор црвено kesa(25 панели стил) облека, еден во внатрешноста светло портокалова haiqing облека
Ткаенини : врвен квалитет парична казна полиестер ткаенини, прва класа изработка. Овој одличен квалитет парична казна полиестер платно е лесен, тенок, мазна, мека, изгледа убаво и да се чувствува многу удобно да се носат.
Боја : црвена/светло портокалова
Големина на : Оваа униформа има големини за возрасни од 59"/150cm високи 6'3"/190cm висока. Ве молиме изберете големина од својата висина. Ако ви се мали или малку прекумерна тежина од нормалната тежина, ве молиме кажете ни за вашата ТЕЖИНА, ГРАДИТЕ, ПОЛОВИНАТА мерења премногу, така што ние можеме да го изберете најдобриот големина за униформата.
XXS 4'11"5'1"/150155cm висока просечна тежина
XS 5'1"5'3"/ 156160cm висока просечна тежина
S 5'3"5'5"/161165cm висока просечна тежина
М 5'5"5'7"/166170cm висока просечна тежина
L 5'7"5'9"/171175cm висока просечна тежина
XL 5'9"5'11"/176180cm висока просечна тежина
XXL 5'11"6'1"/181-185cm висока просечна тежина
XXXL 6'1"6'3"/186190cm висока просечна тежина
Превозот Информации
Ние се наоѓа во Dengfeng , Женгжу Град на Кина. Тука е локацијата на шаолин манастирот. За пакети да се САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Австралија, Франција, Русија, Израел, Естонија , ние ги користиме Кина пост e-пакет превозот кој е доста брзо и обично може да се пристигне во рок од 7-20 дена. За пакети до други земји, ние ги користиме регистрирани Хонг Конг Пост воздухопловната со следење на броеви и пакети, обично трае околу 30 дена да пристигнат. Тоа е малку бавен, но многу безбедно. Ве молиме да не контактирате доколку ви треба брза испорака.
Се Враќа & Наплата
Ние ќе го изберете и да се провери секој објект внимателно пред да се испраќаат надвор. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате потреба да се вратите на нашите објекти за промена, или реконструкција додека е во оригинална статус и не се користи. Купувачот е одговорен за враќање превозот надомест на Кина.
Услуга На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас секогаш кога ќе може да потребна некоја помош од нас. Ние ќе уживаат сите комуникации со вас.
Препорака
Добредојдовте да ја посетите нашата продавница на Aliexpress за повеќе традиционален Кинески Кунг фу производи. Нашата продавница име е Кинески Кунг фу Продавница.

За производот

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Спорт Тип:
Боречки Вештини
Тип На Објект:
Се поставува
Јака:
V Деколте
Функција:
Дише,Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Брз Сува,Анти-Навремено
Материјал:
Полиестер
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
Shaolin кунг фу

Избор на клиент