Minnow Тоне Намамат 95MM 30G MINNOW Тешко Риболов Намамат Wobble Crankbait Мамка Тоне Minnow Риболов Намамат

Minnow Тоне Намамат 95MM 30G MINNOW Тешко Риболов Намамат Wobble Crankbait Мамка Тоне Minnow Риболов Намамат

Достапно за нарачка
DEN 1054.08
Достапност:


За производот

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Бренд Име:
MERMAIDKNIGHT
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
95/30
боја:
14 бои
Тежина:
30G
Должина:
95MM
кука:
Сопственикот Кука
Тип:
Тоне Minnow Намамат
Рака намамат:
Контактни леќи за очи
minnow стапица:
bearking minnow
риболов справи:
Вештачки Мамки
Leurre Souple:
морето ги намамат

Избор на клиент