домот eyelash слонова коска чипка ткаенина, шик француски Chantilly чипка, 150cm ширина продава од 1 двор за свадба фустан, превез, блуза, tees

домот eyelash слонова коска чипка ткаенина, шик француски Chantilly чипка, 150cm ширина продава од 1 двор за свадба фустан, превез,

Достапно за нарачка
DEN 815.52
Достапност:


За производот

Ширина:
60 inches
Техника:
Ткаени
Плетени Тип:
Tricot
Стил:
Жакард
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Тип:
чипка ткаенина
Велур Ткаенина Тип:
no
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Rayon / Најлон
Nonwoven Техника:
no
Шема:
chantilly чипка ткаенина
Ширина:
60 инчи

Избор на клиент