Врвен Квалитет На Стп Жени, Девојки Линија Висок Половината Црна Кожа Мини Здолниште Pleated Краток Секси Дизајн

Врвен Квалитет На Стп Жени, Девојки Линија Висок Половината Црна Кожа Мини Здолниште Pleated Краток Секси Дизајн

Достапно за нарачка
DEN 1669.44
Достапност:


1.Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена во нормално време.
2.Време На Испорака;
Преку Експрес : Генерално 3-14 работни дена.
Преку Воздух Mail : Генерално 10-60 работни дена(Бидејќи продавачи се дојде од целиот свет.)
3.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас.
Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
4.Купувачот одговори за (во случај) сите даночни или ДДВ под никакви околности.
Нормално, ние ќе ја испрати од Кина Пост да повеќето земји со бесплатен превозот.
Ако сакате ни да се испрати од DHL,UPS-от и сл ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе ви ги даде на најевтиниот превозот стапки.
1.Ако имате дефект на стоки,сакате да се вратите или попуст. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по
ќе ја прими пратката. Сите се врати стоката мора да се врати со своите оригинално пакување и додатоци. Клиентите
е одговорно за превозот обвиненија на врати стоки
2.Ние ќе рефундирање на парите да ти кога ќе се врати стоката,Или замени стоката за вас.
3.Некаде Воздухопловната пропушти некои поштенски,ние ќе рефундирање на цена и превозот надомест кога не можете да добиете на вашите производи.
4.Ние ќе се справи со рефундирање во 5 работни дена кога ќе ја добие од вас.
Ние ќе работиме со вас да додека не се задоволни. Ние искрено се надеваме дека ќе може да ни остави позитивни повратни информации,
за било која причина не сте задоволни со вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас преку(Моите Пораки)или(Прашајте го Продавачот П-
uestions).Трговија менаџер,пред да замине неутрален или негативен фидбек.
Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем некој да ги задоволат вашите потреби.

За производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Материјал:
Lycra,Полиестер,СТП,Spandex
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Бренд Име:
Liva девојка
Силуета:
Pleated
Број На Модел На:
стп кожа здолниште
Стил:
Повик

Избор на клиент