2015 година Нови Пристигнување бесплатен превозот АНТЕНСКИ приклучок за MCX женски права лемење PCB одбор

2015 година Нови Пристигнување бесплатен превозот АНТЕНСКИ приклучок за MCX женски права лемење PCB одбор

Достапно за нарачка
DEN 302.40
Достапност:


2015 година Нови Пристигнување бесплатен превозот АНТЕНСКИ приклучок за MCX женски права лемење PCB одбор
Драг пријател
Добар ден.ви благодариме за купувањето од нас.
Вашата цел во моментов е процесуирани и тоа ќе биде предаден во рамките на 1-3 работа ден
Во нормални услови, испорака е како што следува :
САД : 10-18 работни дена
Бразил, Италија, Шпанија и Русија : 18-30 работни дена или подолго (до локалните обичаи и поштенски систем)
Други земји : 16-28 работни дена
Ние ќе ве контактираме и бидете во тек со напредокот на вашата нарачка.
Ако имате било какви прашања, прашања или коментари, тогаш ве молиме пратете ми порака во секое време.
Ви благодариме!

За производот

Број На Модел На:
MCX
is_customized:
Yes
Примена:
RF, Осветлување
Пол:
Женски
Тип:
SMA

Избор на клиент