Leten Голема Големина Vibrating Јајце Секс Играчки за Жена 15 Метри Безжичниот Далечински Управувач Вагинален Клиторисот Г-точката Stimulator Секс Производи
Новак - 30 %

Leten Голема Големина Vibrating Јајце Секс Играчки за Жена 15 Метри Безжичниот Далечински Управувач Вагинален Клиторисот Г-точката

Достапно за нарачка
DEN 1751.52
DEN 1226.00
Достапност:

Leten Голема Големина Vibrating Јајце Секс Играчки за Жена 15 Метри Безжичниот Далечински Управувач Вагинален Клиторисот Г-точката Stimulator Секс Производи на Овој производ е поделена на интелигентни греење вибрации јајца и не интелигентни греење вибрации јајца , 1. двоен слој греење, 15 метри безжичен далечински управувач, десет фреквенција, седум вибрации, комплетно водоотпорен и исклучување на дизајн, висок квалитет на силика гел, силна движење мотор, магнетни вшмукување полнење; 2., напредни водоотпорен, водоотпорен длабочина од 30 метри, интегрирани во калапи, лесна конекција; 3. 40*85mm, поголема големина, полнети вагината, навистина хитови на самото место; 4. 45 DB го исклучите дизајн, играат женскиот оргазам, не грижи се најде; 5., повеќе текстура позлата процес, метал текстура, се чувствуваат подмачкување; 6. Десет фреквенција на вибрации, 70 видови на Suma, секој на немиот задоволство од обичните; 7. магнетни вшмукување интелигентни полнење, без разлика на позитивни и негативни полови, силни магнетни адсорпција, лесно да падне, лесен и брз;
Сопственикот гаранција : Обезбеди висок квалитет на производите , брза испорака
Не било "секс зборовите : " на пакетот.Никој не ќе знаат што е внатре.
Имајте на ум 1 : Како совршен подарок за себе или вашиот љубовник.
Забелешка 2 : да се Подобри женски и двојки сексуална апатија, Подобрување на женскиот оргазам искуство.
Забелешка 3 : ве Молиме чувајте го на чиста, пред и по употреба.
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање ,ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што е подолу :
Ако постои било каков проблем во врска со плаќањето, ве Молиме да бидат слободни да контакт .
1.Превозот ќе се организира во рок од 7 дена по завршено плаќање. Сите стоки само ќе биде предаден на превозот
адресата што сте ја дале. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Ќе е подобро да се don' t leave a mail адреса,
Ние мислиме дека тоа не е безбедно.
2.Ние нудиме многу метод на пратката,.како што се : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail . e Packet .Сингапур Пост .
Холандски Пост.Post NL. Aramex .Руски Авион .итн. Ние ќе изберете повеќе соодветни и побрз начин за вас .
3.Ние нудиме 3 брза испорака метод како што е подолу, Но треба да се обрне на превозот цена.
1.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-сајт ,3-7 дена или повеќе по породувањето логистика информации
ќе биде ажурирана.Ако кој било проблем за следење на информации,ве молиме контактирајте со нас пред да се стави ред да го оспори.
2.Ве молиме контактирајте не преку порака ,e-mail, или trademanager , ако имате било какви други барања.
3.Ве молиме проверете пакетот и предмети, бидете сигурни дека тоа е непроменети.
Напомена :
Ние не преземе дополнителни увоз данок на вашата земја, ве молиме да се разбере ! Ве молиме не остави негативни повратни информации
бидејќи од неа.Ви благодарам многу! Одмор и викенд не includeed во работни денови. Само за повикување само.
1.Вашето задоволство е наша извршување. Па ако има нешто да се направи сте незадоволни,(вклучувајќи ги и нашите производи и услуги, или друга работа).Ве молиме контактирајте со нас за да ви послужи повторно пред да се стави ред да го оспори, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.
2.Ако не сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги, ве молиме оставете Postive Повратни информации (5 ѕвезди) за нас,тоа е многу важно за нас.

За производот

Тип На Објект:
Vibrators
Големина:
Vibrating Egg[85*40mm],Controller[50*58mm]
Тип:
куршум
Бренд Име:
leten
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Број На Модел На:
vibrating
Материјал:
Силикони
Функција:
Жените Женската Вагина Мастурбацијата
Секс Играчки:
Поголема Големина
Употреба:
Градите Масажа на Г-точката Клиторис Stimulator
Секс Производи:
Секс Машина Vibrators Вагинален Топки
моќност:
Магнетна Привлечност Полнење
Функција:
15 Метар Безжичниот Далечински Управувач
Фреквенција На Вибрации:
10 Фреквенција 7 Вибрации
Пакет:
Тајната Пакување,Да Се Обезбеди Приватност

Избор на клиент