Besta 200pcs/кутија Расположливиот Тетоважа Материјали Стерилизација Пошта Кеси 135 X 90mm Медицински-одделение Торба Тетоважа MaterialFree Превозот

Besta 200pcs/кутија Расположливиот Тетоважа Материјали Стерилизација Пошта Кеси 135 X 90mm Медицински-одделение Торба Тетоважа

Достапно за нарачка
DEN 921.60
Достапност:


Материјал : хартија dialyzing
Боја : сина и бела
Големина : 135mm * 90mm
Количина. : 200pcs/кутија
200 x Расположливиот Кеси
- Чувајте ги вашите тетоважа алатки далеку од крвта, мастило и други dirts
- Направени од високо квалитетен материјал, за еднократна употреба, лесен за употреба
- Одлично за професионална и домашна употреба
Пакетот Вклучува : 200pcs
Подготовка На Време :
Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-7days по вашата исплата . Ако не се примените стоки во 60 дена ,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе се прошири на времето (проширување),не се отвори спорот за оваа причина ,бидејќи испораката е сосема надвор од продавачот контрола,тоа треба да биде поштата должност,благодарение Ако сакате брза испорака,ние препорачуваме да изберете изразат како што се ЕМС итн. бидејќи економскиот пратката начин не е дека брзо
Превозот Време :
1.e Packet во САД : 7-15 дена
2.Кина Пост Воздух Mail : Околу 30-45 работни Дена. Девојче земјата треба девојче време.
3.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : Околу 35-60 Работни дена
4.Превозот време за Русија ќе биде 35-50days или подолго поради строгите локалните царински преглед.
5.Ако изберете DHL, Fedex, EMS, UPS-от превозот ќе биде побрзо, обично 7-15 работни дена
Наплата :
1.Дали вашиот производ се појави на квалитетот на проблемот или е оштетен ,ве молиме слободно контактирајте со нас ,ние ќе ја или наплата за вас
2.Ако не примате предметот по заштита на време ,ние ќе го препрати или наплата за вас
3.Ве молиме имајте во предвид ние не се преземе одговорноста на сопствени грешки и данок .Ние секогаш се декларираат стоката како подароци за да се избегне или намали царинските давачки и леснотија обичај постапка
Повратни информации :
1.Ако ви се задоволи со објектот и услуги ,ве молиме оставете Позитивни Повратни информации (5 ѕвезди) за нас , ви благодарам многу
2.Ако нешто се направи да не се satified или несреќни,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине на повратни информации ,Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас
3.Ве молиме e-mail на нас befor напуштање на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите

За производот

Бренд Име:
Hummingbird
Број На Модел На:
Б-0073
Материјал:
dialyzing хартија
Тип:
Тетоважа accesories
Тип:
тетоважа додатоци
Име:
тетоважа Стерилизација Пошта
Пакетот Вклучува:
200pcs
боја:
транспарентен сина
Големина:
135 x 90mm

Избор на клиент