3PCS Фондан Лента Лента Машина Sugarcraft Торта Декорирање Алатки Пластични Возен Pin Точки Ткаени Шема Embosser Ролери
Новак - 7 %

3PCS Фондан Лента Лента Машина Sugarcraft Торта Декорирање Алатки Пластични Возен Pin Точки Ткаени Шема Embosser Ролери

Достапно за нарачка
DEN 1117.44
DEN 1039.00
Достапност:


Материјал : Пластика
Тип : торта алатки
Торта алатка тип : Габи,
Боја : автоматски

За производот

Бренд Име:
BEIGUAN
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Пластични
сертификација:
ФДУ
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
03036
Тип:
Торта Алатки
Тип:
Торта Алатки

Избор на клиент