БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ мајка на бисер школка плочки Мозаик Плочки,декоративни материјали,кујна backsplash, бања ѕидни плочки на тротоарите,

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ мајка на бисер школка плочки Мозаик Плочки,декоративни материјали,кујна backsplash, бања ѕидни плочки на тротоарите,

Достапно за нарачка
DEN 4699.20
Достапност:


2017 стил HYRX школка мозаик -Seaflower школка
Фабриката за директна продажба декорација Материјал
Бренд : HYRX
Плочка големина : 20*20*2 MM
Боја : Природна боја
Листови : 305*305 MM
Тежина : 0.45 KG/лист
Поддршка : mesh
Забелешка : 1 lot=1 квадратни метри.=11 листови=11 квадратни метри
Пред
Детали
Страна
Поддршка : mesh
Дома декорација :
Процес На Производство
HYRX Школка салон
Фабриката слики
Успешни случаи
Испорака Детали
Мали ред во 4 дена, биг цел зависи од вашите квантитет
Пакување Детали 1)на решетката мозаик : пвц фолија(на мозаикот површина)+картон 2)на мермер,керамика,гранит магнезиум табла,дрво поддршка материјал мозаик : мек материјал за пакување+дрвени случај
Карактеристики на ЧЕТКА школка Мозаици 1. Може да се одрази на различни виножито боја од различни агли кога светлина сјае на мозаикот површината; 2. Зелена зграда материјал : Сите суровини и школки се целосно природни школки; 3. Природни шарени школка мозаици сочинуваат мозаикот обрасци; 4. Може да се задржи на форма, боја и сјај за повеќе од 30 години; не ќе биде остарел и лесно се чистат; 5. Најновите и најпопуларните декоративни материјали; 6. Тие се симбол на богатство, грациозност, елеганција и луксуз; 7. Мали наредби и OEM / ODM наредби се добредојдени! Изградба начин се Постават лепак или лепило(ви препорачуваме да користите мал granule лепак)на ѕидот со авион машина и потоа го ставаат на мозаикот на ѕидот со рака се додека јазолот се пополнува со лепак(рака, притисокот треба да биде добро-строен).По 30 минути(за мали granule лепак 20 минути е во ред),а потоа се исчисти површината на мозаик со сува крпа. Користење на ЧЕТКА школка Мозаици Школка мозаици& школка плочки се широко се користи во школка декорација на хотели, вили, кафулиња, канцеларија куќи, мебел, компанијата сали, рекреација спортска места, ексклузивни клубовите и домаќинствата (како што се ѕидови, тавани, столбови, куполи, позадини, тоалети, базени и градина пејзажи).

За производот

Стил:
Европа
Класификација:
За Ѕид,За Плочка
Број На Модел На:
A006B
Бренд Име:
HYRX
Материјал:
Школка
боја:
Природна Боја
is_customized:
Yes

Избор на клиент