316 од не 'Рѓосувачки Челик Линк Синџири, Декоративни Топката Мушка Синџир, со Овална Конектор, од не' Рѓосувачки Челик Боја, 2,5 mm
Новак - 27 %

316 од не 'Рѓосувачки Челик Линк Синџири, Декоративни Топката Мушка Синџир, со Овална Конектор, од не' Рѓосувачки Челик Боја,

Достапно за нарачка
DEN 1416.96
DEN 1034.00
Достапност:


316 од не 'Рѓосувачки Челик Линк Синџири, Декоративни Топката Мушка Синџир, со Овална Конектор, од не' Рѓосувачки Челик Боја
Големина : околу 2,5 mm широк.
овие синџири се толку пристапни што многу луѓе избираат да ги изработка на накит, а од скапоцени метали. тие можат да бидат заменети со скок прстени и clasps, како и акрил монистра, стаклени монистра, камен монистра да биде популарен ѓердани, нараквици и ремени.

За производот

Материјал:
Метал
Број На Модел На:
CHS-K001-83
Накит Наоди Тип:
Синџири
Производ Карактеристики:
станот круг
Објектот Тежина:
0.184g
Тип На Објект:
накит наоди
Метална боја:
Не ' рѓосувачки челик боја
единица:
10m
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на клиент