Панк Дизајн турците слоевите кожа armband дрвени монистра хривнија за жени мажи легура шарм Mandala хривнија B0130
Новак - 11 %

Панк Дизајн турците слоевите кожа armband дрвени монистра хривнија за жени мажи легура шарм Mandala хривнија B0130

Достапно за нарачка
DEN 220.80
DEN 196.00
Достапност:


1.ние брод на сите наши предмети на светот во 48hours од Yanwen Економски Воздух Mail/Ali Express Saver Превозот/Ali Express Стандард за Испорака/руски Ер/кина пост регистрирани воздух mail/e Packet/кина пост обичен мал пакет/DHL/EMS превозот начин зависи од вкупно пари на вашата нарачка 2. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција. 3. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 4.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса. 5.По испраќање на пост(покаже чека купувачот добиваат стоки), не Можеме да ги менувате адреса повеќе,па ве молиме проверете ја адресата пред тоа. 6.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 1) Ако производите не се исти како desription или скршен во транзит. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена и фотографирање ,Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас. 2) За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и ќе треба да плаќаат за превозот цена 3) Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака под дека цел на aliexpress или со Trademanger, Ние ќе ви одговориме во потрага по некои детали.

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Бренд Име:
лов љубов
Број На Модел На:
B0130
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Функција:
Расположение Tracker
Затворач Тип:
Чипка-Up
Пол:
Унисекс
Објектот:
слоевите кожа armband
Тип:
дрвени монистра хривнија
Функција:
Mandala хривнија

Избор на клиент