бесплатен превозот 1 парче нова скала форма Најлон & Свиња Наежвам коса четка Antistatic Фризерски Стилизирање на Косата Екстензии Четка Чешел
Новак - 19 %

бесплатен превозот 1 парче нова скала форма Најлон & Свиња Наежвам коса четка Antistatic Фризерски Стилизирање на Косата Екстензии

Достапно за нарачка
DEN 480.96
DEN 390.00
Достапност:

1 парче нова скала форма Најлон & Свиња Наежвам коса четка Antistatic Фризерски Стилизирање на Косата Екстензии Четка Чешел 1. Количина : 1 парче 2. Олово време : во рок од 24 часа 3. Пакет : убава трајни пакет

За производот

боја:
Црна боја, Бела боја
Тип На Објект:
чешел
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
анти-статички криви четка косата
Големина:
anti-static curved hair brush
Име:
Гума & ABS
Тежина:
110g or so
Големина на Четката:
26x9cm
Пакет:
opp
Место:
Xuchang, Henan
is_customized:
Yes
време на испорака:
во 24 часа

Избор на клиент